3 autobusy skvelá organizácia a sprievodcovia Istanbul 29.04.2015

Dobrý deň, v dňoch 29/4 – 6/5 2015 som sa zúčastnila spolu s Magdalénou Katreniakovou  pútnicko-poznávacieho zájazdu v Turecko, ktorý organizovala Vaša CK Avema.

Chceme v prvom rade poďakovať za skvelú organizáciu celého zájazdu, zvlášť keď išlo o taký veľký počet klientov. Bolo perfektne zariadené rozdeliť toľko klientov do 3 autobusov s vlastným tureckým a slovenským sprievodcom.

Všetky mestá a miesta, ktoré sme prešli boli nádherné svojou bohatou históriou a krásou. Našou slovenskou sprievodkyňou v buse bola Miška, ktorej patrí veľká vďaka za prežitie nádherného zájazdu. Svojou milotou a vysokou profesionalitou vo svojom obore nám umožnila prežiť nezabudnuteľný týždeň v poznávaní Turecka z čias  dávno minulých a súčasných.

Vďaka patrí aj našim tureckým sprievodcom a vodičom, ktorí nás vždy perfektne a bezpečne doviezli na plánované miesto.

V neposlednom rade veľká vďaka aj nášmu duchovnému otcovi Jurajovi, ktorý nás obohacoval svojimi duchovnými príhovormi a sv.omšami.

Prajem cestovnej kancelárii Avema, aby sa jej naďalej darilo pri organizovaní podobných zájazdov, a tak umožňovať ďalším klientom nasávať krásu, históriu a bohatú duchovnú minulosť Turecka.