Farská púť Fatima a Santiago de Compostela VĎAKA

Srdečne pozdravujem milá Miška

Aj touto cestou Vám chcem čo najsrdecnejsie poďakovať za zorganizovanie našej farskej púte prostredníctvom Vašej cestovnej kancelárie Avema do Fatimy a do Santiaga de Compostela od 18.-22.10.2017.
Toto je už druha velmi dobrá skúsenosť s Vašou cestovkou, naozaj takto všetko pripravené, dohodnuté a perfektne naplánované, či už lety, ubytovanie, strava a sprievodca, nie je samozrejmosťou aj u väčších cestoviek. Toto je vaša najlepšia reklama a referencie, perfektná príprava a komunikácia a spokojní zákazníci.
Vďaka Miška aj za pani sprievodkyňu Danku, bola úžasná a s duchovným programom naša púť sa všetkým veľmi páčila a som presvedčený, že všetci ešte velmi dlho budeme duchovne žiť z toho, co sme načerpali vo Fatime a v Santiagu. A určite nám v tom budú pomáhať Panna Mária Fatimska a svätý Jakub.
Mila Miška, nech sa Vám a aj vašej cestovke darí, nech ste zdravá a nech vás Boh žehná a Duch Svätý inšpiruje novými nápadmi na púte, na ktorých ľudia môžu nielen niečo nové vidieť ale sa aj duchovne obohatiť a posunúť bližšie k Bohu i ľuďom.
S úctou a veľkou vďakou
Jozef